4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Ultra Clear Float Glass

Ultra-przezroczyste szkło jest rodzajem szkła roślinnego o bardzo przezroczystym, przepuszczalnym, bardzo gładkim szkle. jest to również nowy rodzaj zaawansowanego szkła konstrukcyjnego z ochroną środowiska, oszczędnością energii.

Szczegóły produktu

Ultra-przezroczyste szkło jest również nazywane dolnym szkłem żelaznym. Zwykle jest to rodzaj szkła roślinnego o bardzo przezroczystym, przepuszczającym światło, bardzo gładkim. Jest to nowy rodzaj głęboko przetwarzanego szkła, jest to również nowy rodzaj zaawansowanego szkła konstrukcyjnego z ochroną środowiska, oszczędnością energii. Szkło jest dolnym żelaznym szkłem float i jest wytwarzane w specjalnym procesie. To nie jest jak przezroczyste szkło float, które wygląda jak zieleń, wygląda jak bezbarwny kryształ o wysokiej przepuszczalności.

Jest szeroko stosowany we wszelkiego rodzaju konstrukcjach i dekoracjach, a lada i wystawa prezentowane przez cenne produkty najwyższej jakości. Ultra-przezroczyste szkło można ciąć, dziurkować i ocierać bocznie, a także może być hartowane, laminowane gięte cieplnie i itd. Poza tym może być powlekany, drukowany i modelowany na powierzchni.

Porównania w przepuszczaniu światła :

grubość

Wyczyść pływaki

Ultra-przezroczyste szkło

3 mm

89%

92%

4 mm

88%

92%

5 mm

87%

91%

6 mm

85%

91%

8 mm

83%

91%

10 mm

82%

91%

12 mm

79%

91%

15 mm

77%

91%

19 mm

73%

90%


Zapytanie