Szklany Panel ogrodzenia i balustrady

Szklane panele ogrodzenia i balustrady mogą być zaprojektowane i wykonane przez nas z najlepszych jakości hartowane szkło i balustrady. Oferujemy indywidualne opakowanie i rozmiar dla różnych klientów, Najlepsza jakość, rozsądne ceny.

Szczegóły produktu

Szklany panel ogrodzenia i balustrady, jest wykonane zwykle z hartowanego szkła, silny wiatr, szkło laminowane, który jest wykonany przez tepmered szkło jest także dobrym wyborem.

Moglibyśmy szyba według projektu klienta: dostosować rozmiar krawędzi precessing, wiercenie, itp z rysunkami możemy zrobić dokładne szklane panele, które może idealnie pasuje, balustrady i inne akcesoria.

Nasze szkła panel wykonany jest z najwyższej jakości szkła hartowanego. Mamy różnych certyfikatów do różnych krajów przywozu wymóg. Z niezawodną jakość i rozsądne ceny nasze szklane panele są mile widziane w Australii, USA i Europie.

Pakowanie:

Moglibyśmy pakowania zgodnie z życzeniem klienta: z drewnianych skrzyń lub skrzynie ze sklejki, opakowanie jest wystarczająco silny dla transportu długich.


1111.jpg

Zapytanie