Szkło antyrefleksyjne

Szkło odblaskowe: Opis: Brilliant Reflective Glass jest produkowany z wykorzystaniem technologii CVD (chemicznej osadzania oparów), która tworzy idealnie jednolitą warstwę tlenku metalu związaną chemicznie z powierzchnią szkła. Ponieważ ta twarda warstwa chemiczna jest całkowicie związana ze szkłem, szkło może być ...

Szczegóły produktu

Szkło odblaskowe:

Opis:

Brilliant Glass odblaskowy jest produkowany z zastosowaniem technologii CVD (chemicznej osadzania oparów), która tworzy idealnie jednolitą warstwę tlenku metalu związaną chemicznie z powierzchnią szkła.

Ponieważ ta twarda warstwa chemiczna jest całkowicie związana ze szkłem, szkło można wyciąć, zgiąć, hartować, wzmacniać i laminować cieplnie, nie wpływając na powłokę.

Szkło odblaskowe jest dostępne w wielu wykonaniach, aby sprostać najbardziej wymaganiom środowiskowym w zakresie kontroli promieniowania słonecznego, komfortu cieplnego i oszczędzania energii. Jest to szkło zewnętrzne, które jest produkowane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami w celu zapewnienia wysokiej wydajności i łatwości przetwarzania.

Cechy:

- oszczędność energii.

-Filtry błyszczące światło słoneczne.

-Harmonialny budynek.

-Wysokiej widzialnej przepuszczalności światła, niskiej częstotliwości odbijania, niskiej częstotliwości (e <>

PODANIE:

Szkło odblaskowe nadaje się do większości typów oszklenia elewacyjnego w budynkach. Jest on stosowany powszechnie w małych i dużych obszarach, gdzie wymagane jest ograniczenie ciepła słonecznego, aby utrzymać wnętrza chłodne. Jego atrakcyjny wygląd zwiększa również wnętrze budynku.

- Okna i drzwi

- budynki komunalne i cywilne.

- dekoracje wnętrz i okna wystawowe.

--Bloki apartamentowe

 

STANDARD

Chiny GB / T18915.1-2002; Europa EN 572.

GRUBOŚĆ

3mm, 4mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm itd.

ZABARWIENIE

Brąz, Ciemny Brąz, Euro Szary, Ciemny Szary, Francuski Zielony, Ciemny Zielony, Ford Blue, Ciemny Niebieski, Czarny, Różowy itp.

ROZMIARY

1524x2134mm, 1220x1830mm, 1830x2440mm, 2140x3300mm, 2134x3300mm, 2250x3300mm, 2134x3660mm, 2440x3660mm itp. Mogą być produkowane na życzenie klienta

PAKIETY

Mocne etui drewniane nadające się do transportu morskiego i lądowego

CZAS DOSTAWY

Za dwa tygodnie po potwierdzeniu zamówienia


Zapytanie