Szkło powlekane

Szkła odblaskowe: - Wysoka wydajność Solar kontroli On-line powlekane REFLEKSYJNE szkło jest Szkło przeciwsłoneczne, który został starannie zaprojektowany do wymagań typu twin architektów - funkcjonalne i estetyczne. Produkowana jest przy użyciu technologii CVD (chemical vapor deposition) który...

Szczegóły produktu

Szkła odblaskowe:

-Szkło przeciwsłoneczne wysoka wydajność

On-line powlekane szkło odblaskowe jest Szkło przeciwsłoneczne, który został starannie zaprojektowany do spełnienia wymagań typu twin architektów - funkcjonalne i estetyczne. Produkowana jest przy użyciu technologii CVD (chemiczne osadzanie), który tworzy idealne równomierną warstwę tlenku metalu, chemicznie na powierzchni szkła. Powłoka nadaje elewacji "lustrzany" do szkła odblaskowe, nadając jej atrakcyjność wizualną, zapewniając korzyści funkcjonalnych, takich jak regulacja solarna i redukcji odblasków. Jak ta twarda warstwa chemicznych związana jest w pełni do szkła, szkła mogą być cięte, gięte, hartowane, ciepła, wzmocnione i laminowane bez wpływu na powłokę.

 

Szkło refleksyjne jest dostępna w gamie spektakle poznać najbardziej wymogów ochrony środowiska pod względem kontroli słonecznej, komfort termiczny i oszczędzania energii. To jest zewnętrzny szkła, które jest wyprodukowane aby spełnić najbardziej rygorystyczne normy, zapewniają wysoką wydajność z łatwością obróbki.

 

Funkcje:

-Solar Control: To szkło odbija znaczną część promieniowania słonecznego, a tym samym ograniczenie przyrostu ciepła wewnątrz budynku.

-Komfort wizualny Superior: odzwierciedla od prawej kwantowej światła dziennego, tak aby ograniczyć olśnienie, jednocześnie umożliwiając odpowiednią ilość naturalnego światła.

-Łatwość w obróbce: mogą być przetwarzane jak zwykłe szkło float

-Najwyższa trwałość: wysokie zużycie i doskonałą odporność na zarysowania.

 

APLIKACJI:

--Biura

--Budynków handlowym i cywilnym.

--Szkoły

--Dekoracji wnętrz i Pokaż okna.

--Bloki mieszkalne

 

STANDARDOWE

Chiny GB/T18915.1-2002;  Europie EN 572.

GRUBOŚĆ

3mm, 4mm, 5mm, 5,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, itp.

KOLORY

Brąz, ciemny brąz, Euro szary, ciemny szary, francuski zielony, Ciemny zielony, niebieski Ford, ciemny niebieski, czarny, różowy itp.

ROZMIARY

1524x2134mm, 1220x1830mm, 1830x2440mm, 2140x3300mm, 2134x3300mm, 2250x3300mm, 2134x3660mm, 2440x3660mm etc. mogą być produkowane zgodnie z życzeniem klienta

PAKIETY

Silne drewniane przypadkach nadaje się do transportu morskiego i lądowego

CZAS DOSTAWY

W dwa tygodnie po potwierdzeniu zamówieniaZapytanie