Odblaskowe szkło powlekane online

Powlekane online szkło odblaskowe ma względnie rozsądną cenę w porównaniu z powlekanym szkłem odblaskowym offline, oferuje również dobrą funkcję oszczędzania energii. Jako dobry wybór do wykonania szkła izolacyjnego, powlekane online szkło odblaskowe ma swoją zaletę w oparciu o koszt podstawowy.

Szczegóły produktu

Powłoki online

Powłoki online nakłada się bezpośrednio na szkło podczas produkcji, zanim szkło ostygnie. Powłokę nakłada się przez odparowanie związku chemicznego na częściowo stopionym szkle.


Proces online, znany jako CVD (chemiczne osadzanie z fazy gazowej), jest bardziej tradycyjną formą nakładania powłok, ale nie można go stosować do nakładania wszystkich rodzajów związków. Innym problemem związanym z tradycyjną formą powlekania online jest to, że nie można go nakładać z taką samą precyzją jak to możliwe w najnowszych procesach offline. Warstwy metaliczne w szkle powlekanym online są zatem grubsze, co nadaje wykończonemu szkłu delikatny odcień - dzięki czemu białe zasłony lub białe paski gruzińskie wydają się szare.


Proces powlekania online może również powodować niewielkie wgłębienia na powierzchni szkła przed jego zestaleniem, co nadaje oknu z podwójnymi szybami „zamglony” lub zakurzony wygląd.


Powłoki online są jednak bardzo trwałe i szczególnie odpowiednie do stosowania, gdy powłoki są umieszczone na powierzchni 1 (zewnętrzna strona szyby zewnętrznej) - na przykład w przypadku szkła samoczyszczącego.
Zapytanie