Kolorowe Szkło

Podbarwione szkło float: Przyciemniane pływak Szkło produkowane jest w procesie pływającym z dodatkiem małych ilości tlenków metali do barwienia zwykłej klarownej mieszanki szkła. Barwione zabarwienie szkła uzyskuje się przez dodawanie tlenków metali w etapie wytapiania. Dodanie koloru nie wpływa na podstawowe ...

Szczegóły produktu

Przyciemniane pływające szkło:

Przyciemniane pływakowe szkło produkowane jest w procesie pływania z dodatkiem małych ilości tlenków metali w celu barwienia zwykłej przezroczystej szklanki. Barwione zabarwienie szkła uzyskuje się przez dodawanie tlenków metali w etapie wytapiania. Dodanie barw nie wpływa na podstawowe właściwości szkła, chociaż widoczne odbicie światła będzie nieco wyższe niż czyste szkło.

Tinted Glass redukuje przepuszczalność światła słonecznego przez pochłanianie dużej części energii słonecznej, z czego większość polega na kontroli i redukcji energii. Ma ścisłą tolerancję na kolorowym szkle i zapewnia precyzyjne sterowanie jakością, że szyte szkło jest takie samo w partii i partiach - rok po roku. Nasza gama kolorystycznych żyłek, doskonałe parametry wydajnościowe i możliwości obróbki poprocesowej sprawiają, że szkło barwione jest idealnym wyborem dla architektów w każdym nowym projekcie budowlanym czy remontowym.

Cechy:

Ciało zabarwione szkłem float może zmniejszyć przenikanie promieniami słonecznymi o 80% w ten sposób minimalizując zanikanie do wyposażenia wnętrz.

Przyciemniane pływak Szkło może być wygięte, hartowane lub wzmacniane termicznie, a dodatkowo może być jedwabny lub emaliowany.

Bogata gama miękkich, naturalnych kolorów uzupełnia i harmonizuje z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, zapewniając ekscytujące i odmienne spojrzenie na nowe lub istniejące budynki.

PODANIE:

Przyciemniane szkło jest przeznaczone do zastosowań uniwersalnych, gdzie wymagany jest atrakcyjny wygląd lub podstawowe właściwości sterowania energią słoneczną:

- budynki komunalne i cywilne.

- Tarcza oknaautomatycznego

- dekoracje wnętrz i okna wystawowe.

--Meble, blaty stołowe

 

STANDARD

Chiny GB / T18701-2002; Europa EN 572 część 2 1995

GRUBOŚĆ

3mm, 4mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm i 12mm itd.

ZABARWIENIE

Brąz, Ciemny Brąz, Euro Szary, Ciemny Szary, Francuski Zielony, Ciemny Zielony, Ford Blue, Ciemny Niebieski, Czarny, Różowy itp.

ROZMIARY

1524x1300mm, 1830x2440mm, 1800x2600mm, 2134x3050mm, 2134x3300mm, 2250x3300mm, 2134x3660mm, 2440x3660mm itp. Mogą być produkowane na życzenie klienta

PAKIETY

Mocne etui drewniane nadające się do transportu morskiego i lądowego

CZAS DOSTAWY

Za dwa tygodnie po potwierdzeniu zamówienia

Zapytanie