SZKŁO BEZPIECZEŃSTWA SZKŁA LAMINOWANEGO

Poprzez hartowanie szkła jego wytrzymałość mechaniczna może zostać zwiększona, więc jeśli szkło pęknie, zamieni się w małe okruchy. Kiedy hartowane szkło pęknie, okruchy nie zranią ludzi. Jeszcze więcej ochrony można uzyskać, jeśli szkło hartowane jest laminowane, tak jak w przypadku pęknięcia szyby, ...

Szczegóły produktu

Poprzez hartowanie szkła jego wytrzymałość mechaniczna może zostać zwiększona, więc jeśli szkło pęknie, zamieni się w małe okruchy.

Kiedy hartowane szkło pęknie, okruchy nie zranią ludzi. Jeszcze więcej ochrony można uzyskać, jeśli szkło hartowane jest laminowane, tak jak w przypadku pękania szkła, okruchy lub cząstki pozostaną przymocowane do arkusza laminatu. Zapobiega to obrażeniom ludzi.

Szkło laminowane i hartowane jest stosowane na elewacjach, balustradach, drzwiach i oknach.

Nasze szkło lakiernicze może być laminowane innymi szkłami. Możliwe jest łączenie na przykład dwóch kolorów w taki sposób, aby jedna strona była zielona, a druga szara. Możesz wybrać najbardziej odpowiednią kombinację z palety kolorów RAL.

Możemy laminować w wielu różnych kombinacjach, począwszy od rozmiaru 4,4 milimetra aż po 40 milimetrów - w zależności od potrzeb klienta.

Minimalne wymiary 100 × 260 milimetrów
Maksymalne wymiary 2100 × 3600 milimetrów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytanie