Szkło laminowane SGP

SZKŁA LAMINOWANA SGP LAMINOWANA GLP wykonana jest z wysokiej jakości kleju i zaawansowanej technologii wiązania. Szkło laminowane to szkło złożone z dwóch lub więcej arkuszy najwyższej jakości szkła połączonych razem z warstwą zewnętrzną SentakeGuard Plus (SGP). Jak wiemy, laminowane szkło jest ...

Szczegóły produktu

SZKŁO LAMINOWANE SGP

SZKŁA LAMINOWANA SGP jest wykonana z wysokiej jakości kleju i zaawansowanej technologii wiązania. Szkło laminowane to szkło złożone z dwóch lub więcej arkuszy najwyższej jakości szkła połączonych razem z warstwą zewnętrzną SentakeGuard Plus (SGP). Jak wiemy, szkło laminowane jest w zasadzie szklaną kanapką. Jest on wykonany z dwóch lub więcej warstw szkła z międzywarstwy winylowej (EVA / PVB / SGP). Szkło będzie się trzymać razem, a jedna z nich jest uszkodzona, a zatem kwalifikuje się jako materiał do bezpiecznego oszklenia.

Ponieważ szkło laminowane wytrzymuje uderzenie lepiej niż inne rodzaje szkła, jest to stosowane w nowoczesnych przednich szybach. Zamykana międzywarstwy zapewnia szklaną strukturę integralności i nie utrudnia jej rozbicia, jak szkło hartowane.


Różnica między PVB i EVA, proszę sprawdzić tutaj:

Koszt: SGP> PVB> EVA

Kolor: EVA> PVB> SGP

(również EVA dobrze łączy się z wieloma różnymi materiałami, więc jest to bardzo miła przegroda do dekoracji szkła)

Szkło kuloodporne jest szkłem laminowanym, jest kilka folii i szkła laminowane. Zwykle pochodzi z PVB, drogi klient, jeśli masz wystarczająco dużo budżetu, a następnie pomyśl o SGP: Tu chcę powiedzieć różnicę między szkłem laminowanym PVB i SGP.

różnica między szkłem laminowanym PVB i SGP.


1- Materiał:

SGP jest skrótem od SentryGuard Plus Interlayer, załadowanego przez amerykańską markę Dupont, 1 czerwca 2014 r. Został wyłącznym licencją na technologię i znak towarowy SentryGlas.

PVB to poliwinylobutyral, wielu różnych dostawców może produkować ten materiał na całym świecie.


2- grubość:

Grubość PVB wynosi 0,38 mm, 0,76 mm, 1,14 mm, wielokrotność 0,38 mm, grubość SGP wynosi 0,89 mm, 1,52 mm, 2,28 mm itd.


3- Główną różnicą jest "SGP", gdy oba boki są złamane w porównaniu z "PVB" spadnie lub pęknie, gdy obie strony ulegną zniszczeniu. Szkło laminowane SGP jest pięciokrotnie silniejsze i do 100 razy sztywniejsze niż szkło laminowane PVB. Dlatego projektanci lubią używać szkła laminowanego SGP do zastosowań, które mają do czynienia z złymi warunkami pogodowymi, takimi jak sztormy ike, huragan i cyklon, także w niektórych miejscach z wojną lub wymagają wysokiego bezpieczeństwa.

Sprawdź ten film, który pomoże Ci lepiej poznać: https://www.youtube.com/watch?v=oQrcEZapfB8

1.jpg


4-Przypomnijmy , że nie oznacza to, że SGP jest bezpieczniejsze niż PVB cały czas.Na przykład "laminat z SGP nie przejdzie standardów bezpieczeństwa dla szyb przednich, ponieważ SGP jest sztywniejszy, a szkło laminowane byłoby zbyt sztywne na głowę że szkło laminowane EVA nie jest używane w laminatach samochodowych "(szkło laminowane EVA - jeśli nie jest hartowane, nie jest uważane za szkło bezpieczne, ponieważ ma słabą odporność na penetrację)


5- Przejrzystość: żółty indeks SGP jest mniejszy niż 1,5, podczas gdy normalnie żółty indeks PVB wynosi 6-12, więc szkło laminowane SGP jest znacznie wyraźniejsze niż szkło laminowane PVB.


Zastosowanie do szkła laminowanego PVB:

balustrada, płot, schody, podłoga, kabina prysznicowa, blat stołu, okna, drzwi przesuwne szklane, przegroda szklana, szklane świetliki, szklana ściana kurtynowa, okna, drzwi szklane, elewacja szklana, przednia szyba,


Zastosowanie do szkła laminowanego SGP:

Szkło antykorozyjne, Szkło przeciwwybuchowe, Szybka szyna przedniej szyby, Balustrada-szkło huraganowe SSG, Sufit, świetlik, schody, stopnie, podłoga, ogrodzenie, baldachim, przegroda itp.

Ponieważ SGP jest droższy niż szkło laminowane PVB, jeśli środowisko lub sytuacja nie jest złe, PVB jest bardziej opłacalne niż szkło laminowane SGP.

Zapytanie