Fazowane srebrne lustro

Fazowane lustro z efektownym wyglądem i dobrym odbiciem może być używane jako dekoracja do sypialni, łazienki lub do innych celów konstrukcyjnych.

Szczegóły produktu

Lustro fazowane, do montażu na ścianie

Nie ma nic lepszego niż posiadanie lustra w sypialni, które odbija światło wokół pokoju i zapewnia idealne ustawienie na przygotowanie się do dnia. Podobnie lustro rozjaśnia przestrzeń, w której panuje przyjemna atmosfera w salonie lub przedpokoju.

Cecha

✔ Cztery fazowane listwy lustrzane. Krawędzie są fazowane, aby uzyskać bardziej subtelną krawędź.
✔ Wykonany z najlepszego lustra, aby zapewnić najwyższą jakość odbicia.
✔ Montaż na ścianie. Lustro jest wyposażone w 4 wieszaki przymocowane z tyłu ramy. Można zawiesić zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.
✔ Ten styl Fazowane szkło lustrzane dodaje relaksującego charakteru temu oszałamiającemu projektowi lustra, zachowując jednocześnie wenecki design klasyczny.
✔ Możliwość montażu w dowolnym pomieszczeniu w domu, takim jak salon, kuchnia, korytarz, sypialnia, jadalnia, biuro domowe / gabinet i tak dalej.

Specyfikacja

✔ Materiał: Fazowane szkło lustrzane z czarnym filcem.
✔ Kolor: srebrne lustro
✔ Typ: bezramowe, do montażu na ścianie
✔ Podtyp: Nieoświetlony
✔ Styl: współczesny


Nasza przewaga

mamy profesjonalnego projektanta, aby zaoferować różne kształty lustra, aby pasowały do Twojego żądania. Dostępny jest niestandardowy kształt i rozmiar. Możemy również wykonać indywidualne opakowanie dla każdego komputera z lustrem.

he1.jpg


Zapytanie