Szklane teksturowane

Opis produktu: Podstawowe informacje o PATTERNED GLASS: teksturowanej teksturowanej opis szkła, szkło również nazwane wzorzyste, walcowane szkło i zorientowali szkła, jest rodzajem dekoracyjne szkło przezroczyste z wytłaczanych wzorów na jednej powierzchni. Wzór szkła lub szkła dekoracyjnego lub walcowane szkło jest...

Szczegóły produktu

OPIS PRODUKTU:

PODSTAWOWE INFORMACJE O WZORZYSTE SZKŁO:

Standard jakości

JCT511-2002 chiński Standard, Norma Europejska EN572.5

Wzory

Nashiji, Mayflower, Karatachi, Mistlite, Moru, Diamond, Masterlite, Flora, zwycięzca, itp

Rozmiar

2440x1830mm, 2134x1830mm, 1220x1830mm,

Grubość

3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm

Aplikacji

Kabiny prysznicowe, partycje, balustrad, mebli, okien, drzwi, itp

Kolor

Jasny, brązowy, szary, niebieski, zielony, bursztynowy, itp.

 
Opis szkło teksturowane

Teksturowanej szkła, również o nazwie wzorzyste szkło, szkło walcowane i zorientowali szkła, jest rodzajem dekoracyjne szkło przezroczyste z wytłaczanych wzorów na jednej powierzchni. Wzór szkła lub szkła dekoracyjnego lub walcowane szkło jest zazwyczaj używany, gdy prywatności lub zapomnienie jest pożądane, ale transmisja światła jest nadal ważne. Z specjalne obiekt ozdoba wzorzyste szkło może umożliwić światła przechodzi przez, w tym samym czasie, może również zapobiec jasny obraz. Zazwyczaj przesyła tylko nieznacznie mniej światła niż bezbarwne szkło float.


Aplikacje

Teksturowanej/wzorzyste/walcowane/zorientowali szkło jest stosowany do wszelkiego rodzaju miejscach publicznych i prywatnych, takich jak office, spotkanie, pokój, hotel, szpital, łazienka, Ubikacja, itp. To jest także szeroko stosowany jako stół szkło, szkło wału i klosz i tak dalej. Głównie w ścianki działowe międzypokojowe, wystrój wnętrz, dekoracje, meble uliczne itp.


1.jpg

Zapytanie