Diamond przewodowej szkła

Opis produktu: Podstawowe informacje o PATTERNED GLASS: przewodowy oczek wzorzyste szkło ma siatki lub siatki cienkie blachy, drutu, osadzone w szybie. Przewodowej szkła, jak to jest zazwyczaj opisane, nie wykonuje funkcję, którą większość osób kojarzy się z. Obecność siatki pojawia się...

Szczegóły produktu

OPIS PRODUKTU:

PODSTAWOWE INFORMACJE O WZORZYSTE SZKŁO:

Standard jakości

JCT511-2002 chiński Standard, Norma Europejska EN572.5

Wzory

Nashiji, Mayflower, Karatachi, Mistlite, Moru, Diamond, Masterlite, Flora, zwycięzca, itp

Rozmiar

2440x1830mm, 2134x1830mm, 1220x1830mm,

Grubość

3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm

Aplikacji

Kabiny prysznicowe, partycje, balustrad, mebli, okien, drzwi, itp

 

Wired oczek wzorzyste szkłoma siatki lub siatki z cienkiego drutu metalowego osadzone w szybie. Przewodowej szkła, jak to jest zazwyczaj opisane, nie wykonuje funkcję, którą większość osób kojarzy się z. Obecność siatki wydaje się być składnik wzmacniający, jak to jest metaliczny i wyczarowuje ideę zbrojenia betonu zbrojonego lub innych takich przykładów. Pomimo tego przekonania przewodowy szkło jest rzeczywiście słabsze niż normalne szkło z powodu wtargnięcia drutu w strukturę szkła. Przewodowej szkło często może powodować zwiększone obrażenia w porównaniu do innych szkła, jak drut wzmacnia nieprawidłowości żadnych złamań. To doprowadziło do spadku jego stosowanie instytucjonalnie, szczególnie w szkole.

 

Wired wzorzyste szkłoZamiast tego jest wykorzystywana do jego zdolności odporne na ogień i jest dobrze oceniane, aby zarówno odporne na ciepło i wąż strumienia. Jest to, dlaczego szkło przewodowej wyłącznie jest używany na podnośniki usługi aby zapobiec przedostawaniu się ognia na wale i dlaczego jest również powszechnie spotykane w ustawieniach instytucjonalnych, które często są dobrze chronione i podzielonym na partycje przed pożarem. Przewód zapobiega wypadnięciem ramki, nawet jeśli pęknięcia przy obciąŜeniu termicznym, ale jest znacznie bardziej odporne na ciepło niż materiał laminowania szkła.

1.jpg

Zapytanie