Szkło trawione Acid Etched

Szkło Acid Etched to wysokiej jakości półprzezroczyste szkło float, które zapewnia wysoką przepuszczalność światła, doskonałą prywatność i łatwość obsługi. Dzięki satynowemu powierzchniowi pozwala uzyskać do 90% światła, ale rozprasza je, aby nadać mu naturalny wygląd. Może być stosowany w dowolnej liczbie aplikacji, w tym na regałach, ...

Szczegóły produktu

Szkło Acid Etched to wysokiej jakości półprzezroczyste szkło float, które zapewnia wysoką przepuszczalność światła, doskonałą prywatność i łatwość obsługi. Dzięki satynowemu powierzchniowi pozwala uzyskać do 90% światła, ale rozprasza je, aby nadać mu naturalny wygląd. Może być stosowany w dowolnej liczbie aplikacji, w tym do regałów, ścianek działowych, drzwi, drzwi prysznicowych, mebli, balustrad, okien prywatnych i żaluzji. Jest dostępny w wersji Clear, Low-Iron, Bronze i Gray. Inne podłoża, takie jak różowy, niebieski, zielony, żółty i czarny, są dostępne na życzenie w zależności od objętości.

Szkło Acid Etched to szkło typu "float", w którym jedna strona została poddana obróbce kwasem trawiącym, aby uzyskać różne wykończenia. Proces ten jest stosowany do całej tafli szkła w czasie produkcji, aby zapewnić spójne wykończenie. Wykończenie jest odporne na wilgoć i promieniowanie UV, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Szkło kwasoodporne może być hartowane, laminowane lub stosowane w szkleniu izolacyjnym.


frosted glass (5).jpgfrosted glass (6).jpg


滕海蒙砂线-.jpg
Zapytanie