Szkło artystyczne z sitodrukiem

W nowoczesnej architekturze szkło jest szeroko stosowane jako materiał dekoracyjny. Wynika to z faktu, że możliwe jest dodatkowe przetwarzanie, które dodaje różne funkcje. Możliwości wzorów i kolorów nie mają końca w przypadku sitodruku.

Szczegóły produktu

Nasze szkło sitodrukowe jest popularne w wielu krajach z dużą ilością wzorów i najlepszej jakości. Szkło, które poddaje się sitodrukowi, może pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale ma również wiele praktycznych zastosowań

Proces

Dzięki naszej opatentowanej technologii sitodruku na przezroczystym szkle float drukowanych jest wiele wzorów w szerokiej gamie kolorów. Po wydrukowaniu powierzchnia jest delikatnie wypiekana, aby nasycić kolor na szkle. Zapewnia to trwałe nadrukowanie wzorów i kolorów na powierzchni, co zapewnia długowieczność naszych produktów.

Zalety

• Ochrona prywatności
• Unikalne wzory do profili wewnętrznych
• Wzory celne, które nadają wnętrzu bogatą fakturę.
• Szkło ma naturalne właściwości przeciwgrzybicze, przeciw pleśni i wodoodporne, co czyni go preferowanym wyborem do aranżacji wnętrz.

Rozmiary

Wymiary: 1830 mm x 2440 mm
Grubość: 4 mm, 5 mm, 6 mm

Podanie

Szkło to jest szeroko stosowane do dekoracji wnętrz, głównie w produkcji mebli, takich jak blaty, rolety, szafy, modułowa kuchnia, do paneli tylnych, profili ściennych i sufitowych itp.


Zapytanie