Balustrady szklane

Balustrady szklane, zwykle hartowane lub laminowane, z certyfikatem CE i australijską normą, mogą być używane na zewnątrz, nawet w złych warunkach pogodowych i mogą być również używane w pomieszczeniach dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

W przypadku balustrad szklanych możemy zapewnić różne przetwarzanie zgodnie z życzeniem klienta, takie jak wiercenie, polerowanie krawędzi, przycinanie do różnych kształtów i różnych rozmiarów, czego oczekujemy od naszych klientów.

Jako producent szkła hartowanego i laminowanego z ponad 16-letnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie, zbadaliśmy różne materiały opakowaniowe, które pasują do rynku różnych krajów:

  1. możemy spakować szkło razem z drewnianymi skrzyniami lub skrzyniami ploywood, które nadają się do transportu dalekiego morza.

  2. możemy spakować jeden kawałek szkła pojedynczo w pudło z tektury falistej w zależności od różnych rozmiarów szkła i innego kształtu szkła. Opakowanie to nadaje się do bezpośredniej sprzedaży w supermarkecie lub na potrzeby klienta indywidualnego.

packing-2.jpg

Zapytanie