Szklana deska do krojenia

Szklana deska do krojenia, może być również używany jako wygaszacz Blat ze szkła, nadaje się do nowoczesnej kuchni z jego różnych dostosowanych deisigns. Wszystkie wzorzyste może być availble tylko wtedy, gdy znajdują się zdjęcia z wysokim qualit. Grubość i rozmiar są również mogą być dostosowywane.

Szczegóły produktu


Nasze szkło deska do krojenia jest idealnym akcesorium do gotowania, Zarząd składa się z materiałem teksturą szkła, które jest trwałe i żaroodporne, idealny do kuchni.

Deska do krojenia jest tablica design do tła w stylu, który może mieć swój własny projekt preferowane przez just dostarczanie nam zdjęcia.

I teraz Przedstawiamy nowe opcje tworzenia znaków, które są zabawne i łatwe w obsłudze. Twoja postać pojawiają się jako bliska tym głowę i ramiona. Istnieje tak wiele opcji do wyboru, można wybrać typ ciała i nawet zmienić rozmiar klatki piersiowej w celu uzupełnienia jesteś. Twoja postać ma teraz nową garderobę fantastyczny mecz z różnorodnych opcji kolorów dla wszystkich.


Z wyborem Ładna i eleganckich wzorów do wyboru Jesteś pewny, aby znaleźć wspaniały szkła, deski do krojenia dopasowane do nastroju i wystrój kuchni.

Solidne i niezawodne jak również atrakcyjny, nasze innowacyjne szklane, deski do krojenia nigdy nie będzie poślizgu nieoczekiwanie podczas pracy. Wykonany z hartowanego szkła, nasze elastyczne płyty może wytrzymać, żarliwy siekanie z najostrzejszych naczynia. Po prostu prać ręcznie w ciepłej wodzie z mydłem przed ponownym użyciem


Kochać siebie, kochają swój styl, uwielbiają swoją kuchnię i miłość nasza szklana deska do krojenia.

he1.jpg


Uwaga:

• Pochodzi z 4 kartami antypoślizgowe w polu.
• Wytrzeć czystą tylko
• Unikać kontaktu z agresywnych środków chemicznych.


Zapytanie