Szkło semi-temperowane

Szkło półszlachetne: szkło półszlachetne to zakres pomiędzy zwykłym szkłem a szkłem ze szkła hartowanego, jego wytrzymałość wynosi około 2 razy wyższej szklanki, większe kawałki większe, więc nie należą do szkła bezpiecznego, pęknięcia ze szkła półszlachetnego nie przecina, Chociaż nie jest częścią bezpieczeństwa ...

Szczegóły produktu

Szkło hartowane:

Szklane półszlachetne to zakres pomiędzy zwykłym szkłem a szkłem ze szkła hartowanego, jego wytrzymałość wynosi około 2 razy wyższej szklanki, większe kawałki większe, więc nie należą do szkła bezpiecznego, pęknięcia ze szkła półszlachetnego nie przecinają się, chociaż nie część szyby bezpieczeństwa, ale nawet wtedy, gdy cztery boki zespołu zaciskowego pęknięcia, każdy kawałek zanieczyszczeń jest ustalony krawędzi, a zatem nadal ma pewien stopień bezpieczeństwa jego stabilności cieplnej jest słabszy niż szkło, odporny na temperaturę 100 Różnica Wynikiem krakowania termicznego.


Zakres zastosowania i zastosowania:

Szkło półoodporne różni się pomiędzy szkłem płaskim a zwykłym szkłem, z pewnymi zaletami szkła hartowanego, np. Intensywnością jest większa niż zwykłe szkło i unika się złej płaskości i samozapłonu hartowanego szkła.

Szkło półtwarde będzie promieniowo pęknięte wzdłuż krakowania korozją, a nie do całej propagacji pęknięć. W związku z tym nie jest to całkowite załamanie w przypadku uszkodzenia. Naprężenie ściskające ze szkła półtwardego znajduje się pomiędzy 24MPa a 52MPa, a szkła hartowanego wynosi więcej niż 69Mpa.

Wprowadzenie linii produktów:

Szklane półwyroby i szkło hartowane mają ten sam proces, tylko różnica ciśnienia w celu wygaszenia chłodzenia powietrzem, energia chłodzenia może być mniejsza niż szkło hartowane.


Specyfikacja:

Grubość: 5-8mm
Max. rozmiar do przetworzenia: 2400 x 3600 mm

Porównanie temperowane, wzmocnione termicznie

Szkło półszlachetne, szkło wyżarzane (przezroczyste szkło float):

1.jpg


Zapytanie