HARTOWANE SZKŁO BEZPIECZEŃSTWA BEZPIECZEŃSTWA

Proces hartowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną i jeśli szkło pęknie, rozpada się na małe okrągłe cząstki, które nie spowodują uszkodzenia własności ani ludzi. Hartowanie szkła to proces, w którym surowe szkło jest podgrzewane do około 650 stopni Celsjusza, a następnie szybko schładzane z powrotem do ...

Szczegóły produktu

Proces hartowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną i jeśli szkło pęknie, rozpada się na małe okrągłe cząstki, które nie spowodują uszkodzenia własności ani ludzi.

Hartowanie szkła to proces, w którym surowe szkło jest podgrzewane do około 650 stopni Celsjusza, a następnie szybko schładza się z powrotem do temperatury pokojowej. Podczas tego procesu na powierzchnię arkusza szkła powstaje silne naprężenie ściskające, które zwiększa wytrzymałość szkła.

Szkło hartowane stosuje się w drzwiach do sauny, szklanych balustradach, ruchomych szklanych ścianach, automatycznych drzwiach i innych konstrukcjach, w których wymagana jest siła, również w sytuacjach, gdy szkło powoduje
obszary stresu.


QQ 截图 20180417163140.jpg


W naszych zakładach w Tampere jesteśmy w stanie stworzyć szkła hartowane w specjalnym piecu o następujących wymiarach:

W naszych zakładach w Helsinkach jesteśmy w stanie stworzyć szkła hartowane w specjalnym piecu o następujących wymiarach:


QQ 截图 20180417163156.jpg

Skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym personelem sprzedaży.

Zgodny z RoHS-kolorowy-ceramiczny-druk-szkło-kuchnia-Backsplash-Worktop-szkło hartowane (7) .jpg


news_20160315023219727_h5kznygcvb2.jpg

Zapytanie